Najnowsze artykuły

Znaczenie pierścionków na palcach

Obrączki na palcach są symboliczne i mają dziś niewielkie znaczenie. Ale czy naprawdę znaczą to, co mówią? Czasami jedno spojrzenie na czyjeś...

Czytaj Więcej

Jaki krem do twarzy powinnaś wybrać?

W drogerii jest wiele kremów. Który z nich jest najlepszy? Który krem do twarzy powinnaś wybrać? Który z nich jest najlepszy dla Twojej skóry? Wszystkie z nich można przetestować. Być może właśnie metodą prób i błędów znajdziesz ten najlepszy. Jak Twoja skóra zareaguje na te produkty? Jak długotrwałe stosowanie niewłaściwych produktów wpłynie na stan Twojej skóry? Czy drogeria to najlepsza opcja dla profesjonalnej pielęgnacji skóry?

Jak znaleźć idealny krem do twarzy?

Prawdopodobnie podjęłaś już złe decyzje i rozważasz profesjonalną pomoc. Czy jest ktoś bardziej obeznany z kosmetykami niż profesjonalny kosmetolog, który ma wieloletnie doświadczenie? W drogerii sprzedaje się kosmetyki. Salon kosmetyczny to miejsce, w którym dbamy o skórę. Słuchamy Twojej skóry i znajdujemy dla niej najlepsze rozwiązania.

Najlepsze salony znajdziesz na salon kosmetyczny Stare Babice.

Jak dobrać odpowiednie kosmetyki do naszego salonu?

Zaczynamy od dokładnego wywiadu, który ma na celu określenie najlepszych kosmetyków dla Twojej skóry. Na stan skóry może wpływać wiele czynników, nawet tych, które nie są bezpośrednio związane z pielęgnacją. Będziemy musieli ustalić, czy Twoja skóra ma szczególne potrzeby związane z Twoim stanem zdrowia, przyjmowanymi lekami i suplementami. Zbadamy również Twoje wcześniejsze reakcje na kosmetyki i historię domowych sposobów leczenia.

Następnie ocenimy stan Twojej skóry. Stosujemy różne techniki, tak jak w gabinecie lekarskim. Patrzymy na skórę czystą i bez makijażu. Używamy również narzędzi, które pozwalają nam na badanie skóry w dużym powiększeniu. Badamy skórę na dużym monitorze o wymiarach centymetr na centymetr. Następnie szukamy problemów estetycznych. Szczegółowo badamy skórę (tzw. "face mapping"), aby ustalić najlepsze metody pielęgnacji.

Dzięki nowoczesnemu, precyzyjnemu sprzętowi (NATI ANALYZER) możemy zbadać skórę aż na 8 poziomach.

  • Struktura skóry
  • Nawodnienie
  • Smarowanie
  • Złuszczanie
  • Wielkość porów
  • Wielkość zmarszczek
  • zmiany naczyniowe
  • przebarwienia

Mamy tak wiele punktów danych, że możemy stworzyć rozwiązania dla wszystkich problemów Twojej skóry!

Idealny krem do twarzy. Który z nich powinnaś wybrać? Efekty

Po przeprowadzonej analizie prześlemy Ci listę kosmetyków, które dadzą najlepsze efekty dla Twojej skóry. Dostarczamy nie tylko informacje o produktach, ale także przydatne wskazówki i sugestie dietetyczne. Wszystkie te informacje przekazujemy w formie pisemnej, abyś mogła się do nich odwołać w każdej chwili.

Podczas konsultacji dowiesz się o rodzaju i podtypie Twojej skóry, zalecanych zabiegach w salonie kosmetycznym, mocnych i słabych stronach oraz innych rzeczach, które możesz zrobić, aby chronić swoją skórę.

Ten kompleksowy przewodnik po pielęgnacji skóry został stworzony dla Ciebie na podstawie dokładnej analizy i oceny Twojej skóry! Możesz z niego skorzystać podczas zakupów kosmetyków pielęgnacyjnych, jak również podczas korzystania z profesjonalnych zabiegów w gabinecie kosmetycznym.

Przestań narażać swoją skórę na ryzyko, unikając badań, które mogłyby negatywnie wpłynąć na jej kondycję! Konsultacja kosmetyczna zapewni Ci spokój przy wyborze odpowiedniego kremu do twarzy! Umów się na spotkanie z naszym specjalistą, aby omówić Twoje potrzeby kosmetyczne i stworzyć produkt, który najbardziej Ci odpowiada!

Więcej artykułów i porad znajdziesz na https://starebabice.info.