Najnowsze artykuły

Znaczenie pierścionków na palcach

Obrączki na palcach są symboliczne i mają dziś niewielkie znaczenie. Ale czy naprawdę znaczą to, co mówią? Czasami jedno spojrzenie na czyjeś...

Czytaj Więcej

Gadżety erotyczne dla par. Zestawy erotyczne dla niej i dla niego

Kiedy do waszej sypialni wkradła się nuda i rutyna, to optymalnym i najlepszym rozwiązaniem są erotyczne gadżety, które pozwalają szybko urozmaicić współżycie.

Gadżety erotyczne dla par, czyli jak urozmaicić życie seksualne?

Do niedawna stosowanie gadżetów erotycznych lub też zabawek było niejako tematem tabu. Jednocześnie ich wybór był mocno ograniczony i najczęściej sprowadzał się do tandetnie wykonanego wibratora lub erotycznej lalki. Jeśli dodać do tego tanie materiały, z których zrobione były gadżety, łatwo jest zrozumieć, dlaczego unikaliśmy ich stosowania. Jednak przez ostatnie 20 lat rynek erotyczny niezwykle się zmienił, a w sprzedaży pojawiły się produkty, które wyglądają niezwykle realistycznie, doskonale spełniają swoje funkcje, a jednocześnie są wykonane z bezpiecznych, hipoalergicznych i świetnej jakości materiałów. Oprócz tego pojawiła się możliwość zakupu gadżetów przez Internet. Brak konieczności odwiedzania sex-shopów, anonimowa przesyłka i możliwość bezpiecznego zakupu dowolnego gadżetu, zdynamizował ten segment rynku i sprawił, że coraz chętniej korzystamy z erotycznych zabawek.

Te można podzielić na trzy kategorie. Gadżety erotyczne przeznaczone do wspólnego używania dla par, gadżety dla niego oraz gadżety dla niej. Wymieńmy najpopularniejsze modele w każdej kategorii.

Jeśli wierzyć statystykom pary najchętniej kupują wszelkiego rodzaju żele rozgrzewające, które można wykorzystać do masażu ciała lub miejsc intymnych. Pary chętnie też kupują masażery do ciała. To urządzenie zbliżone działaniem do wibratora pozwala stymulować nie tylko penisa czy łechtaczkę, ale też inne wrażliwe strefy erogenne. Olbrzymią zaletą tego typu zabawek jest to, że sterowanie odbywa się za pomocą aplikacji. Chętnie kupowane są też dwustronne wibratory oraz wszelkie gadżety związane z soft BDSM jak kajdanki, liny do krępowania ciała, opaski na oczy oraz szarfy czy zabawki z gatunku strapon do seksu analnego i dominacji.

5 gadżetów erotycznych dla niego

Wśród najpopularniejszych gadżetów erotycznych wybieranych przez panów pierwsze miejsce bezsprzecznie zajmują wibratory nasadkowe. To sztuczne pochwy, usta czy wibratory w kształcie anusa. Są dostępne w formie nakładki na penisa lub złożonych urządzeń, które mają kilka poziomów stymulacji. Służą do masturbacji, ale doskonale sprawdzają się też we wspólnych zabawach.

Kolejnym gadżetem są lalki erotyczne. Te w niczym nie przypominają produktów sprzed lat. Niektóre modele pokryte są cyber skórą, mają wiele funkcji także mowy, emanacji ciepła i ruchu. Dostępne są modele stylizowane na szczupłe blondynki, kobiety BBW, Azjatki czy nawet kobiety z penisem. Koszt takich lalek waha się od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy złotych.

Pierścienie na penisa to proste urządzenie, które można nałożyć na członka podczas masturbacji lub stosunku seksualnego, lub też na jądra. Zazwyczaj ma 5 lub więcej poziomów wibracji i zapewnia dodatkową stymulację.

Korki analne, strapon czy wibratory analne są przeznaczone dla mężczyzn, którzy doceniają zalety seksu analnego w swoją stronę. O ile korki analne i wibratory są raczej przeznaczone do samodzielnej stymulacji anusa, to strapon jest doskonałym wyborem, kiedy chcemy w sypialni zamienić się rolami z ukochaną.

Lubrykanty pozwalają na opóźnienie erekcji lub wręcz przeciwnie działają niezwykle pobudzająco. Podobnie jak większość zabawek erotycznych, można je stosować podczas indywidualnych zabaw lub wspólnie z partnerką czy partnerem.

dildo

5 gadżetów erotycznych dla niej

Bezsprzecznie najpopularniejszym gadżetem erotycznym wybieranym przez kobiety są wibratory. Współcześnie wybór tego typu zabawek jest praktycznie nieograniczony. Mamy modele wyposażone w kilka trybów wibracji i kilkadziesiąt trybów wibrowania. Krótki – 5-6-centymetrowe i takie, które mierzą nawet powyżej 30 centymetrów. Znajdziemy wibratory wykonane z metalu, szkła, silikonu, plastiku oraz cyber skóry. Wibratory klasyczne, punktu G czy wielofunkcyjne.

Tak zwane motylki, masażery, czy ogólnie mówiąc stymulatory łechtaczki. To proste urządzenia, najczęściej wyposażone w kilka trybów wibracji, które nakłada się na łechtaczkę celem zintensyfikowania stymulacji. Podobnie jak jajeczka wibrujące mają mały podręczny rozmiar i można je zabrać dosłownie wszędzie. O ile wibratory można łatwo wykorzystać w zabawach z partnerem czy partnerką, o tyle motylki raczej zostały zaprojektowane z myślą o indywidualnym zaspokajaniu.

W przypadku kobiet dużą popularnością cieszy się bielizna erotyczna w każdym wydaniu. Pończochy, gorsety, body czy specjalnie dobrane kostiumy – służą do podniesienia temperatury w sypialni. W sprzedaży możemy znaleźć kostiumy policjantki, pokojówki, stewardessy oraz oczywiście zaprojektowane dla dominujących kobiet.

Z tymi wiążą się inne gadżety, które zostały pomyślane jako dodatkowe wyposażenie dla domin. To specjalne buty, paski oraz wszelkie urządzenia, które służą do zdyscyplinowania niewolnika czy niewolnicy. W tej kategorii mieści się też biżuteria erotyczna, która jest coraz chętniej wybierana przez kobiety.

Ponieważ rynek gadżetów erotycznych przeznaczonych dla kobiet zapewnia tradycyjnie większy wybór, to warto też wymienić nieco mniej popularne gadżety. To na przykład huśtawki oraz sex maszyny, które pozwalają na stymulacje najbardziej zbliżoną realizmem do stosunku seksualnego. Ostatecznie popularnością cieszą się też kulki gejszy, które można wykorzystać do ćwiczenia mięśni Kegla jak też do masturbacji.

Sprawdź ofertę zabawek i gadżetów erotycznych na https://eroprezent.pl/zabawki-i-gadzety-erotyczne.