Najnowsze artykuły

Znaczenie pierścionków na palcach

Obrączki na palcach są symboliczne i mają dziś niewielkie znaczenie. Ale czy naprawdę znaczą to, co mówią? Czasami jedno spojrzenie na czyjeś...

Czytaj Więcej

Top 5 ćwiczeń na uda i pośladki, które musisz spróbować

Każdy chce stonowane i cieńsze uda do pokazywania podczas noszenia spódnice lub krótkie sukienki. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak gwiazdy mają niesamowite i zabójczo stonowanych ud? Cóż to nie będzie źle, jeśli powiem ci, że można mieć, że robiąc certan proste ćwiczenia na uda i tyłek w domu też.

Oto Top 5 ćwiczeń na uda i pośladki, aby mieć wytrenowane uda, tyłek i łydki, spędzając tylko 5 minut dziennie.

1. Wypady

Lunges są ulubionym ćwiczeniem trenera, jeśli chodzi o uda i tyłek. Wypady pracują wiele mięśni w tym samym czasie, dlatego są tak skuteczne. Na przedniej nodze, będziesz celować w tyłek wraz z ścięgnami, podczas gdy tylna noga będzie strzelać w górę quady i łydki. Stań z prawą stopą do przodu, lewą do tyłu w odległości około 3 stóp od siebie. Zegnij kolana, aby opuścić ciało w kierunku podłogi. Podnieś się i powtórz.

2. Przysiady

Squats są jednym z najlepszych ćwiczeń dla tyłka. To strzela każdy mały włókien mięśniowych działających przez pośladki i to również uderza w biodra, uda i łydki jako bonus. Squats powinny być podstawą każdej podstawowej rutyny nóg. Stań ze stopami na szerokość bioder, zegnij kolana i opuść się do przysiadu, trzymając kolana za palcami, ale nie ruszaj się. Przytrzymaj, opuść i powtórz.

3. Step-Ups

Step up to kolejne świetne ćwiczenie i prawdopodobnie najłatwiejsze, a każdy może to zrobić. Zdecydowanie nie można dać wymówki dla tego jednego. Nie trzeba pasek krok do tego, jak pokazano, można również wspiąć się po schodach. A kiedy już się przyzwyczaisz, aby uczynić go bardziej efektywnym, wspinaj się po dwóch stopniach razem.

4. Superman

Nie, nie mówię o filmie Superman, ale o ćwiczeniu :P. Musisz położyć się na podłodze na brzuchu, ręce rozstawione prosto na podłodze w kierunku przodu i podnieść ręce i stopy do góry, przytrzymać przez 5 sekund i zwolnić. Jest to bardzo dobre ćwiczenie zarówno na tyłek, jak i na uda.

5. Podnoszenie łydek na stojąco

Zaufaj mi to jest najlepsze ćwiczenie do tonu łydek. W czasie, gdy dołączyłem do siłowni, mój trener zrobił mi to prawdopodobnie 20 liczy i dwa zestawy. Można by pomyśleć, że to wygląda dość łatwo, i to jest łatwe, ale to tonów łydki jak nic innego. Spróbuj. Stań prosto i powoli podnieś pięty i przytrzymaj je przez sekundę, a następnie zejdź na dół i powtórz.

Czy dasz spróbować tych 5 ćwiczeń na uda i pośladki?