Najnowsze artykuły

Znaczenie pierścionków na palcach

Obrączki na palcach są symboliczne i mają dziś niewielkie znaczenie. Ale czy naprawdę znaczą to, co mówią? Czasami jedno spojrzenie na czyjeś...

Czytaj Więcej

Odchudzanie a branża usługowa

Hej wszystkim,

Do kilku lat wstecz byłam pracownikiem pokładowym. Do tej pory wszyscy mówią o tym, jak bardzo jest to wspaniałe i można się przebierać, nosić dużo makijażu i włóczyć się po całym świecie. Wszystko to jest prawdą, ale z wysoką ceną, jeśli masz tendencję do przybierania na wadze.

Zacznę od zasad panujących w linii lotniczej, w której byłam. Kontrole wagi były przeprowadzane co dwa miesiące, z tolerancją tylko 2 kg ponad przepisowy limit wagi. Jeśli przekroczysz ten limit, nie możesz lecieć, dopóki nie stracisz wagi. Kolejnym błędem popełnianym przez wszystkie linie lotnicze jest to, że widzą one liczbę na wadze i nie biorą pod uwagę stosunku mięśni do tłuszczu itd. Jednak teraz sytuacja uległa poprawie, a dział pielęgnacji bierze pod uwagę BMI, stosunek tkanki tłuszczowej do mięśniowej itd.

Jednakże, czas kontroli wagi jest straszny dla wszystkich, z wyjątkiem genetycznie błogosławionych dusz! (oh jak nienawidzę ich wszystkich lol).Lot jedzenie może sprawić, że każda osoba umieścić na wadze w ciągu miesiąca ze względu na obecność maida i sody oczyszczonej w posiłku .Również, dziwne czasy wrak spustoszenie na system.

I to prowadzi ludzi do desperackich środków. Ja też stosowałam je wszystkie. Wziąłem diuretyki, aby wypłukać wodę z ciała. To była straszna rzecz do zrobienia i wiedziałem o tym. Ale strach przed utratą wynagrodzenia lub uziemieniem jest większy. Nieodmiennie wyrzygałbym atlas 4-5 razy po tym, jak wznowiłem normalne jedzenie.

Drugą była dieta awaryjna na tydzień przed kontrolami wagi. To znowu osłabiło moją odporność i byłem podatny na kaszel i przeziębienia przez cały czas.

Skutki znęcania się nad moim ciałem są nadal obecne w różnych miejscach. Wydaje mi się, że mam wieczne ciemne kręgi i jestem bardziej niż inni podatna na kaszel i przeziębienia.

Ponadto, tego rodzaju desperackie środki sprawiają, że człowiek wygląda raczej na zwiotczałego i nudnego, niż na sprawnego i silnego. Procentowa zawartość tłuszczu w organizmie wzrasta, ponieważ ciało przechodzi w tryb głodowy. Hairfall, ciemne kręgi, sallow skóry są częścią i parcelą niezdrowej utraty wagi. Dobrze jest być fit, ale świetnie jest mieć zdrowie i być fit:)

Jednak zdrowy rozsądek w końcu zwyciężył i zaczęłam regularnie ćwiczyć i stosować zdrową dietę. Powoli waga spadała, a moje zdrowie się poprawiało.

Widzimy, że szybkie metody naprawcze rzadko kiedy działają. Gdyby naprawdę istniała szybka poprawka, ludzie nigdy nie byliby grubi na świecie.