Najnowsze artykuły

Znaczenie pierścionków na palcach

Obrączki na palcach są symboliczne i mają dziś niewielkie znaczenie. Ale czy naprawdę znaczą to, co mówią? Czasami jedno spojrzenie na czyjeś...

Czytaj Więcej

Dramatyczna transformacja - jak w 8 tygodni zrobić sześciopak na brzuchu

Witajcie ludzie. Jestem z powrotem i tym razem nigdy nie zniknąć ponownie (Przysięgam na fitness). Stali bywalcy czytali moje posty już wcześniej. Tym razem przyniosłam wam program utraty tłuszczu, który stosowałam przez dwa miesiące, aby pozbyć się wszystkich zbędnych kilogramów, które włożyłam w kilka miesięcy z powodu pewnych zobowiązań, jak również kontuzji barku. Oszukiwałam na mojej diecie, omijałam treningi, jak również. Ale w końcu znalazłem sposób, aby przez to przejść. Podzielę się wszystkimi szczegółami tego, co robiłem, aby się przekształcić.

Transformacja przed/po

Przewodnik po 8 tygodniach do muskularnego ciała i brzucha

Dzięki łasce Bożej, nigdy nie miałem problemów z moją wagą. Zawsze wyglądałem jak na zdjęciu poniżej.

Ale w ciągu ostatnich kilku miesięcy, miałem wiele na moim talerzu. Moje certyfikaty fitness, kontuzja ramienia, podróże i wiele innych rzeczy. Nie byłam w stanie zadbać o swoją dietę i nie byłam w stanie chodzić na siłownię, przez co zaczęłam wyglądać tak, jak na zdjęciu poniżej po lewej stronie.

Postanowiłem więc, że już wystarczy i muszę coś zrobić, zanim będzie za późno. Jestem regularnym zwolennikiem bodybuilding.com i nie było programu przez fitness celebryty (mój ulubiony) Craig Capurso. Nazywa się super shred 30. Jest to 30-dniowy program. Chociaż nie było dla mnie możliwe, aby całkowicie podążać za tym programem. Więc zmodyfikowałem to trochę, aby dopasować się do mojego harmonogramu i budżetu, jak również. Zajęło mi to dwa razy więcej czasu niż program Craiga, ale było mi z tym dobrze. Tak więc byłem z powrotem, zgarbiony, muskularny (zdjęcie po prawej)

Komponenty mojego programu.

Struktura mojego programu jest mniej lub bardziej inspirowana programem super 30 Craiga Capurso. Wymieniłem je poniżej

  • Recykling węglowodanów:

Nie to nie oznacza low carb. Nigdy nie byłem fanem low carb. Istnieją sposoby na inteligentne wykorzystanie węglowodanów, a nie całkowite ich unikanie.

  • Trening siłowy:

O tak, nawet dla utraty tłuszczu włączam trening siłowy. Nie podoba mi się, aby wiatr się patrząc mniejszą wersję flabby mnie tylko utraty wagi i nie poprawiając mój skład ciała.

  • Tabata:

To była główna zmiana, którą widziałem w "super 30 program" w porównaniu do reszty innych. Jest to trudne, ale pomaga spalić mnóstwo tłuszczu, jednocześnie budując mięśnie w tym samym czasie.

  • Steady-state cardio:

Cóż, niektórzy ludzie mogą lubić się kłócić. To nie jest wystarczająco dobre dla utraty tłuszczu. Ale hej, ja zawsze wierzę, że wszystkie aspekty treningu i żywienia są ważne. Tak jak nie wierzę w biorąc węglowodanów z diety, w ten sam sposób, nie wierzę w nie robi steady-state cardio.

Będę pisał oddzielne posty dla każdego z nich, ponieważ wszystkie z nich mogą działać inaczej dla różnych ludzi i nie będzie możliwe, aby wyjaśnić je wszystkie w tym jednym poście. Mój następny post pojawi się jutro. Bądźcie na bieżąco.