Jak sprawić by rzęsy rosły szybciej

Rzęsy to nasza wspaniała oprawa oczu. Oprócz efektów wizualnych, stanowią też barierę przed kurzem i potem. Na ich wygląd ma wpływ wiele czynników, ale przede wszystkim dieta. Dostarczając organizmowi składników takich jak żelazo, cynk, witamina B, magnez, możemy cieszyć się pięknymi rzęsami. Z kolei leki antydepresyjne, stres, wysokie ciśnienie, hiperwitaminoza witaminy A osłabiają kondycję rzęs. Są one wtedy rzadkie i słabe.

Jakie preparaty dobrać, by cieszyć się pięknymi rzęsami i brwiami

Podstawową rzeczą jest dobry tusz do rzęs. Nie może on być przeterminowany lub zbyt suchy. Tusz wodoodporny ma swoje zalety, ale jego dużą wadą jest jego zmywanie. Oblepia on łuskę włosa i powoduje jego kruszenie. W celu odżywienia rzęs bardzo polecane jest stosowanie preparatów stymulujących wzrost i odżywiających rzęsy. Przykładem takiego preparatu jest Miralash.
W przypadku brwi ważne jest, by utrzymać ich naturalny wygląd i nie regulować ich zbyt mocno, gdyż może to nadać twarzy karykaturalny wygląd. Zastosowanie henny podkreśli kształt brwi i zwiększy ich blask.

Długie rzęsy – marzenie każdej kobiety

Prawdą jest to, że rzęsy i brwi to oprawa twarzy. Poprawa ich kondycji znacząco wpływa na całokształt wyglądu. Długie i podkręcone rzęsy dodają zalotności spojrzeniu, co pozwala zdobywać męskie serca. To wszystko sprawia, że bardzo ważna jest codzienna pielęgnacja brwi i rzęs, a zajmuje tylko kilka minut.