iBright – cena, opinie

iBright cena

– aby sprawdzić cenę promocyjną kliknij na przycisk „sprawdź promocje” powyżej.


iBright to produkt stworzony przez specjalistów w swej dziedzinie. Dzięki swojej unikalności idealnie nadaję się do wybielania zębów w domu. Jest szeroko polecany przez stomatologów. Jego innowacyjna formuła pozwala na usunięcie przebarwień i wybielenie zębów o kilka tonów. Wpływa on także zbawiennie na nadwrażliwość zębów.
W paczce przychodzi do nas piętnaście mililitrów gęstego żelu, który dociera do każdej szczeliny, a także dwie sylikonowe nakładki na zęby, które bardzo dobrze się dopasowują do naszego zgryzu. Dostajemy również lampę LED, która zapewnia wybielenie za pomocą niebieskiego światła, niczym u stomatologa. Wzornik odcieni pomaga nam w ustaleniu efektów, jakie uzyskaliśmy. Chusteczki nasączone fluorem pomagają przygotować zęby do zabiegu.

Jak stosować iBright

Istnieją dwa sposoby na prowadzenie kuracji, pięcio- i siedmiodniowy. Ja wybrałam ten drugi, dłuższy. Sesja wybielająca trwa wtedy dnia pierwszego(30 minut), czwartego i ostatniego-siódmego. Dwie ostatnie sesje powinny trwać po 10 minut każda. Cała procedura jest bardzo prosta. Należy najpierw przygotować zęby do zabiegu, czyli przecierać je przez minutę chusteczkami zamoczonymi w preparacie przygotowującym. Kiedy już skończymy pierwszy etap, należy usunąć pozostałości żelu z jamy ustnej. Następnie mocujemy do lampy nasze nakładki. Nakładamy na górną i dolną część żel wybielający. Później umieszczamy nakładki w jamie ustnej, włączamy lampę LED i czekamy odpowiedni czas. Niech iBright zadziała swoją magią. Nie należy się bać, jeśli lampa wyłączy się po 10 minutach, gdyż taki jest jej czas czuwania. Jeśli sesja ma trwać dłużej niż 10 minut, to włączamy lampę z powrotem.

Zapewnienia producenta

Producent obiecuje skuteczne, bezpieczne i szybkie wybielenie zębów. Według badań klinicznych iBright pozwala uzyskać zęby jaśniejsze nawet do 14 tonów!

wybielanie zębów efekt

Przeciwwskazania

W przypadku jakichkolwiek chorób konieczna jest konsultacja z lekarzem. iBright nie jest zalecany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Jeśli jesteś zdrowy to możesz śmiało zabierać się za wybielanie.

 mocne pasty wybielające

 


 

iBright opinie