XtraSize – cena, opinie

xtrasize gdzie kupic

kup xtrasize

XtraSize cena

– aby sprawdzić cenę promocyjną kliknij na przycisk „sprawdź promocje” powyżej.


XtraSize to suplement wspomagający funkcje seksualne u mężczyzn i zapewniający maksymalną przyjemność ze zbliżenia. Suplement ten pobudza również wzwód członka, dzięki czemu stosunki mogą trwać dużo dłużej. A okres regeneracji po osiągnięciu orgazmu jest o połowę krótszy. Niemalże od razu jesteśmy w stanie wrócić do gry.
Aby zrozumieć mechanizm działania suplementu, konieczna jest podstawowa wiedza dotycząca anatomii penisa i zachodzących zmian w czasie erekcji.
Męski członek tworzą dwa ciała jamiste oraz ciało gąbczaste. W momencie, gdy ciała zaczyna wypełniać krew, dochodzi do rozszerzenia penisa. Największe znaczenie ma tu sprawność ciała jamistego, która wpływa na rozmiar członka w czasie erekcji. Na tę sprawność oraz na chłonność i poprawę przepływu krwi w organizmie niezwykle korzystnie wpływa XtraSize, dla tego też są to doskonałe tabletki na wzwód członka w dodatku bez recepty. Główną zaletą tego produktu jest to, że nasz penis może dodatkowo urosnąć nawet do 3 cm w ciągu 2 miesięcy.

Skład i dawkowanie Xtrasize

XtraSize składa się tylko i wyłącznie z naturalnych składników o najwyższej jakości. Substancje wykorzystywane do produkcji suplementu pochodzą z hodowli ziół i roślin wyłącznie dla celów medycznych. W jego składzie znajduje się: Tribulus Terrestris, Maca Root, Saw Palmetto. Pierwsza z nich ma znaczący wpływ na poprawę potencji u mężczyzn- zwiększa poziom testosteronu, wzmaga wzwód. Traktowana jest jako silny afrodyzjak. Druga z roślin- Maca Root również bardzo korzystnie wpływa na potencję. Z kolei Saw Palmetto poza tym, że usprawnia funkcje seksualne, niweluje przerost prostaty i reguluje gospodarkę lipidową mężczyzny. Poza podstawowymi składnikami w XtraSize występują dodatkowe, które również skutecznie wspomagają funkcje seksualne u mężczyzn.
XtraSize jest efektem wieloletnich badań amerykańskich naukowców. Poniżej wymieniony pełny skład suplementu.

 • Tribulus Terrestris powder 130 mg
 • Panax Ginseng extract 60 mg
 • L-Arginine HCL 60 mg
 • Maca root (Lepidium meyenii) extract 60 mg
 • Saw Palmetto (Serenoa repens) extract 21,25 mg
 • Sarsaparilla (Smilax aspera) powder 12,5 mg
 • Pumpkin seed (Cucurbita pepo) powder 10 mg
 • Stinging Nettle (Urtica dioica) extract 9,375 mg
 • Licorice root (Glycyrrhiza glabra) extract 2,5 mg
 • Rice Flour 149 mg
 • Magnesium Stearate 30 mg
 • Silicon Dioxide 5 mg

Zaleca się, aby jedną tabletkę XtraSize przyjmować codziennie po porannym posiłku. Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszych dniach stosowanej terapii. Dwa miesiące kuracji spowodują znaczące wzmocnienie erekcji oraz wydłużenie penisa o 3 cm.
Maksymalne efekty uzyskać można po sześciu miesiącach terapii. Wówczas długość członka wzrasta nawet o 7 cm, a zbliżenie daje jeszcze większą przyjemność zarówno Tobie, jak i Twojej kobiecie.
Suplement ten systematycznie zażywany powoduje wydłużenie penisa oraz zwiększenie jego grubości, wzmocnienie siły erekcji. Co więcej, efekty osiągnięte po przeprowadzeniu pełnej terapii nie zanikają po jej zakończeniu.

Bezpieczny zakup

Pamiętaj, aby XtraSize kupować tylko i wyłącznie bezpośrednio od producenta. Pozwoli to uniknąć niebezpiecznych dla zdrowia podrobionych preparatów.

 

Xtrasize opinie