Leki na chrapanie bez recepty

Chrapanie to często udręka, ale niekoniecznie dla osób, które chrapią, ale dla ich bliskich. Dźwięki towarzyszące tej przypadłości nie pozwalają innym zasnąć lub znacznie skracają czas snu. Chrapanie dotyka więcej mężczyzn niż kobiet. Zazwyczaj nie stanowi to zagrożenia dla zdrowia. Leki na chrapanie bez recepty to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Chrapanie jest skutkiem obniżonego przepływu powietrza przez gardło. Ma na to wpływ zwiotczenie mięśni gardzieli i języka, a także zalegająca w tchawicy i gardle ślina.

Chrapaniu sprzyja otyłość, picie alkoholu, palenie papierosów, branie środków nasennych, niewłaściwa pozycja podczas snu, menopauza u kobiet.

By pozbyć się chrapania można próbować wielu rzeczy z różnym skutkiem, jednak bardzo skuteczne są leki na chrapanie bez recepty. Najczęściej wybieranym środkiem jest Snoreblock.

 

Lek na chrapanie bez recepty –  Snoreblock i w jaki sposób działa

Snoreblock to lek na chrapanie bez recepty. W jego skład wchodzą idealnie skomponowane zioła i ekstrakty, które bez problemu rozprawiają się z zalegającą wydzieliną w gardle. Dzięki niemu drogi oddechowe są oczyszczone i nie blokują przepływu powietrza, co pozawala się uwolnić się od tej nieprzyjemnej dolegliwości, a dodatkowo organizm zostaje w końcu dostatecznie dotleniony.

Wyeliminowanie chrapania ze swojego życia skutkuje lepszym snem twoim i najbliższych. Dodatkowo ludzie chrapiący borykają się ze zmęczeniem, bólem głowy, rozdrażnieniem, sennością, a także z brakiem koncentracji, dlatego stosowanie leków na chrapanie bez recepty naprawdę ma sens. Poprawisz jakość swojego snu i komfortu życia bez niebezpiecznej operacji.

 

Co wchodzi w skład Snoreblock

W skład produktu wchodzą starannie dobrane zioła i ekstrakty takie jak: Rose hip. Cayenne fruit, Eucalyptus, Malphigia glabra, Microcrystalline cellulose, Magnesium stearate.

 

Dawkowanie

Według producenta należy przyjmować dwie tabletki dziennie, rano i wieczorem. Snoreblock należy popić szklanką wody. Nie zaleca się przyjmowanie większej dawki preparatu.