Jakie tabletki na rzucenie palenia

Najpowszechniejszym nałogiem jest uzależnienie od papierosów. Ludzie sięgają po nikotynę dla odprężenia, przyjemności i dla ukojenia nerwów. Według badań na osobę uzależnioną średnio przypada paczka papierosów dziennie. Nałóg ten niszczy zdrowie, jest przyczyną zachorowania na raka płuc, a także drenuje kieszenie. Jednakże wyzwolenie się z nałogu jest ciężkie, jeśli próbuje się bez żadnej pomocy. W większości przypadków silna wola nie wystarczy. Z tego powodu wielu ludzi zastanawia się jakie tabletki na rzucenie palenia mogą zastosować. Na rynku występuje wiele różnych opcji, więc jakie tabletki na rzucanie palenia wybrać ? odpowiedź jest prosta, najskuteczniejszym środkiem jest Nicorix.

 

Czym jest środek Nicorix i w jaki sposób działa

Nicorix to tabletki na rzucenie palenia. Jest to produkt niezwykle skuteczny. Działa on na zasadzie blokowania receptorów nikotynowych, przez co odzwyczaja ludzi od palenia papierosów. Stopniowo dochodzi do oczyszczenia organizmu z toksyn i nikotyny, która powoduje uzależnienie. Sprawdź Nicorix !

 

Co znajduje się w preparacie

W skład tabletek Nicorix wchodzą: ekstrakt z guarany, z zielonej herbaty i z korzenia kudzu.

 

W jaki sposób dawkować Nicorix

Według producenta zalecane dawkowanie tabletek na rzucenie palenia Nicorix to dwie kapsułki dziennie- jedną rano, drugą wieczorem. Należy je popić sporą ilością wody. Nicorix można również stosować według zaleceń lekarza.

 

Przeciwwskazania:

Przede wszystkim najważniejszym przeciwwskazaniem jest uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu. Nie należy przyjmować przeterminowanego sumplementu, ani nie przekraczać dziennej dawki do spożycia. Tabletki powinny być poza zasięgiem dzieci.

Przed przystąpieniem do kuracji należy zapoznać się z ulotką informacyjną dołączoną do opakowania.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się jakie tabletki na rzucenie palenia zastosować, to nie wahaj się. Kup najlepszy środek na rynku – Nicorix.

 

 

rzucić palenie